Ubytování v Orlických horách


Kniha návštěv

Datum: 06.07.2009

Vložil: MaZaS

Titulek: V srpnu jedem na chatu už se tam moc těšíme

Tak už po druhé jedem na chatu a už teď se tam moc moc těšíme je to tam bezva a hlavně Majitel je supr chlap.Doufám že bude pěkné počasí jako vloňi a užijem si i bazen a opalíme.....:-)

—————

Datum: 22.05.2009

Vložil: Zelenda Miroslav

Titulek: Příjemné posezení

Pobyt jsem strávil částečně pracovně a částěčně rehabilitačně s výbornými a příjemnými kamarády s posezením u ohně opékáním výborných párků a vepřového kolena a samozřejmě doprého piva a zároveň s vynikající ochutnávkou domácích lihovin v krásně utajeném sklípku.Děkuji.

—————

Datum: 19.09.2008

Vložil: M+Z+S

Titulek: Moc pěkná dovolená

Musím napsat to,že jsme si moc moc dobře užili dovolenou na chatě.Velice pěkné prostředí báječní majitlé no prostě vše pěkné.Ráda bych to doporučila lidem i rodinám s dětmi.:0)

—————

Datum: 29.07.2008

Vložil: Jana Střítezská

Titulek: Krásná dovolená

Doufám, že mluvím za nás za všechny (tedy 4 dospěláky a 2 děti), že to byl skvělý týden na nádherném místě. A to i přesto, že počasí nebylo úplně ideální. Spousta možností na výletování a odpočinek. Pan Köhler je velmi milý a rád Vám poradí, kam se vydat. Chalupa je skvělá a okolí pohádkové. Opravdu doporučujume.

—————

Datum: 29.07.2008

Vložil: Otto Köhler

Titulek: Re: Krásná dovolená

Vážená paní Střítezská, velice Vám děkujeme za výborné hodnocení. Moc rádi Vás všechny opět na ADLERu uvítáme!

—————

Datum: 24.06.2008

Vložil: RaR

Titulek: skvělé místo

Na Adleru jsme byli vloni v létě a můžeme jen doporučit. Chata je ideálně položená, na své si přijdou pěšáci, cyklisti i "bunkraři" :o) My jsme nachodili pěkných pár kilometrů a večer si dopřávali romantiku u ohně s horským potůčkem za zády. Chata vybavená, takže opravdu stačí sbalit si pár švestek a užít si hory! A navíc, kdo si nedá "ve Škole" Rampušáka a Kačenčin závoj, jako by na Adleru nebyl ;o)

—————

Datum: 16.07.2008

Vložil: MaZaS

Titulek: Jedem v červenci po prvé na chatu

V červenci jedem poprvé na chatu a už se těšíme vypadá to tam moc dobře.Až se vrátíme tak vám napíšu jaké to tam bylo.Tak zdar:-)

—————